Topolių al. 17, LT-35169, Panevėžys

Įmonės kodas 112040352

Darbo laikas:
I-IV   8:00-17:00

V      8:00-16:00

Valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas

Kazimieras Antanynas

845 572048 mob. 8686 56521 k.antanynas@pku.lt

Rinkodaros ir produktų plėtros skyriaus vadovė

Ramunė Šimaitytė

845 572081 mob. 8687 47299 ramune@pku.lt

IT vadovas

Remigijus Čelkonas

845 596822 mob. 8612 78031 remigijus@pku.lt

Vyr. buhalteris

Irena Ragelienė

845 502341, 845 572179, mob. 8626 13874 i.rageliene@pku.lt

Juristė

Vilma Mickevičienė

845 572404 mob. 8620 36417 vilma@pku.lt

Paskolų skyriaus vadovė

Lina Stapulionienė

845 572341 mob. 8620 97212 l.stapulioniene@pku.lt

Vyr. paskolų vadybininkė

Kristina Kosmauskienė

845 572296 mob. 8615 43110 kristina@pku.lt

Paskolų vadybininkas

Vilmantas Eringis

845 572258 mob. 8698 79399 v.eringis@pku.lt

Paskolų vadybininkė

Rasa Vyšniauskienė

845 572296 mob. 8615 29271 rasa@pku.lt

Paskolų referentė

Lina Buterlevičienė

845 572363 mob. 8615 29257 l.buterleviciene@pku.lt

Paskolų vadybininko asistentė

Gertrūda Antanynienė

845 572363 mob. 8615 29360 gertruda@pku.lt

Pardavimų vadybininkė

Ingrida Balnienė

845 572420 mob. 8626 84697 ingrida.b@pku.lt

Pardavimų vadybininkė

Raimonda Skeiverienė

845 572420 mob. 8610 00793 raimonda@pku.lt

Pardavimų vadybininkė

Sofija Jackevičienė

845 572420 mob. 8613 11316

sofija@pku.lt

Krekenavos kasa

Birutės a. 1, Krekenava, Panevėžio r.

Darbo laikas:
I-II   8:00-16:00
III    9:00-16:00
IV    8:00-16:00
V     8:00-15:00

Pardavimų vadybininkė

Zita Domskienė

mob. 8612 78025 zita@pku.lt

Miežiškių kasa

Taikos g. 1, Miežiškiai

Darbo laikas:
I             8:00-16:00
II           11:00-17:00
III-IV      8:00-16:00

Pardavimų vadybininkė

Regina Svaldenienė

mob. 8612 78019 regina.s@pku.lt

Naujamiesčio kasa

S. Nėries g. 14, Naujamiestis

Darbo laikas:
I-V 9:00-13:00

Pardavimų vadybininkė

Dalė Čepulienė

mob. 8612 78032 dale@pku.lt

Raguvos kasa

Laisvės a.13, Raguva

Darbo laikas:
I-V   9:00-13:00
Pirmą mėnesio penktadienį kasa nedirba

 

Pardavimų vadybininkė

Regina Vaičiulienė

mob. 8612 78028 regina.v@pku.lt

Ramygalos kasa

Bažnyčios g. 2, Ramygala, Panevėžio r.

Darbo laikas:
I-V  8:00-16:00

Pardavimų vadybininkė

Birutė Vaitkevičienė

mob. 8612 78014 birute@pku.lt

Žibartonių kasa

Žibartonių g. 74, Žibartoniai, Panevėžio r.

Darbo laikas:
I-III     8:00-16:00
IV       11:00-17:00
V         8:00-16:00

Pardavimų vadybininkė

Alma Bankuvienė

mob. 8611 43865 alma@pku.lt

Smilgių kasa

Naujoji g. 12, Smilgiai, Panevėžio r.

Darbo laikas:
I-V  8:00-14:00

Pardavimų vadybininkė

Gražina Budvytytė

mob. 8612 78029 grazina.b@pku.lt

Vadoklių kasa

Ramygalos g. 39, Vadokliai, Panevėžio r.

Darbo laikas:
I-II    8:00-16:00
III      8:00-15:00
IV      8:00-16:00
V       8:00-15:00

Pardavimų vadybininkė

Jolanta Sinevičiūtė

mob. 8612 78026 jolanta@pku.lt