Taupomieji indėliai

Siūlome atsidaryti taupomąją sąskaitą ir kaupti įvairius taupomuosius indėlius. Taupomieji indėliai gali būti papildomi kiekvieną mėnesį, reguliariais ar nereguliariais įnašais. Galite rinktis tarp tikslinio (t.y. iki nustatytos sumos), vaiko, ilgalaikio (senatvės) bei paprasto taupomojo indėlio. Vaiko ar ilgalaikiai (senatvės) indėliai padeda atsakingai pasiruošti kitam gyvenimo etapui, nuolat taupyti ir pasinaudoti kaupiamųjų palūkanų nauda per ilgą laiką. Tikslinis taupomasis indėlis tinka vidutinio laikotarpio taupymui, o taupomasis indėlis – trumpalaikiam taupymui. Mūsų kredito unija yra indėlių draudimo sistemos dalyvė.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.

Primename, kad taupomojo indėlio sutartį galite sudaryti ne tik atvykę į kredito uniją, bet ir nuotoliniu būdu, naudojantis el. bankininkystės sistema „i-Unija“.

Kaupiamųjų palūkanų privalumai