Taupomieji indėliai

Siūlome atsidaryti taupomąją sąskaitą ir kaupti įvairius taupomuosius indėlius. Taupomieji indėliai gali būti papildomi kiekvieną mėnesį, reguliariais ar nereguliariais įnašais. Galite rinktis tarp tikslinio (t.y. iki nustatytos sumos), vaiko, ilgalaikio (senatvės) bei paprasto taupomojo indėlio. Vaiko ar ilgalaikiai (senatvės) indėliai padeda atsakingai pasiruošti kitam gyvenimo etapui, nuolat taupyti ir pasinaudoti kaupiamųjų palūkanų nauda per ilgą laiką. Tikslinis taupomasis indėlis tinka vidutinio laikotarpio taupymui, o taupomasis indėlis – trumpalaikiam taupymui. Mūsų kredito unija yra indėlių draudimo sistemos dalyvė.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.

Taupomasis indėlis:

Jei norite taupyti nuolat ir skirti dalį atlyginimo ar pajamų taupymui, naudokite taupomuosius indėlius, kurie leidžia pasinaudoti kaupiamųjų palūkanų privalumais. Kuo anksčiau pradėsite, tuo didesnę naudą gausite. Jei jums prireiks pinigų – daugelyje kredito unijų galėsite atsiimti dalį indėlio ir neteksite tik einamojo mėnesio palūkanų. Skirtingai nuo terminuotojo indėlio, galėsite laisviau naudoti savo lėšas.


Vaiko taupomasis indėlis:

Ilgalaikis indėlis, skirtas vaiko ateičiai. Dėl kaupiamųjų palūkanų Jūsų indėlio grąža augs kiekvienais metais, todėl kuo anksčiau pradėsite kaupti savo vaiko ateičiai, tuo didesnę gausite naudą.
Unijų narių vaikams suteikiamos „Maestro“ debetinės kortelės (nuo 7 m. amžiaus), o dalį taupomojo indėlio daugelyje kredito unijų galima kiekvieną mėnesį išgryninti neprarandant palūkanų!* Vaiko indėlis yra skirtas vaikui iki jam sukaks 18 m.
*- Dėl tikslių vaiko indėlių sąlygų kreipkitės į savo kredito uniją.


Kaupiamųjų palūkanų privalumai